Sunsol Krém na opaľovanie SPF25

Výrobca/Značka: Panarom

Výrobok je vhodný pre: Batoľatá od 1 do 3 rokov Deti od 3 do 6 rokov Tehotné ženy Dojčiace matky Ženy počas menopauzy Bábätká do 1 roku Deti od 6 rokov Dospelých
Zabezpečuje vysokú ochranu pokožky pred UVA a UVB žiarením.

100ml  23.90 €

Na sklade
kus

Popis produktu

 

Krém na opaľovanie s ochranným faktorom SF25 zabezpečuje vďaka prírodným zložkám vysokú ochranu pokožky pred UVA a UVB žiarením.

Obsahuje prírodné rastlinné oleje, ktoré pokožku vyživujú, hydratujú, regenerujú a chránia pred vonkajšími vplyvmi.

Krém na opaľovanie SPF 25 ochraňuje pokožku pred spálením vďaka minerálnym filtrom (oxid zinočnatý), neobsahuje chemické ochranné filtre, nanočastice, parfémy, farbivá a parabény, konzervanty.

Minerálny filter (oxid zinočnatý), ktorý poskytuje fyzickú ochranu pred slnkom, pokožka ho neabsorbuje, a preto sa môže bezpečne používať aj na pokožku detí.

Oxid zinočnatý vytvára ochrannú vrstvu na pokožke, poskytuje širokospektrálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, ktorá zabraňuje popáleninám, a to aj keď máte veľmi citlivú pokožku. Zároveň pomáha pri znižovaní zápalu kože spojeného s vyrážkami, alergiami alebo podráždením, poskytuje ochranu pred rakovinou kože, pomáha pri regenerácii pokožky po poranení alebo popálení. 

 

Použitie:

Pred opaľovaním naneste krém na tvár a na  pokožku celého tela.

Pravidelne sa natierajte krémom,  najmä keď ste spotení, po kúpaní, aby poskytoval nepretržitú ochranu. Pri aplikácii v správnom množstve sa krém veľmi dobre nanáša na pokožku.

 

Kontraindikácie:

Nevystavujte sa slnečnému žiareniu príliš dlho a vyhnite sa opaľovaniu medzi 11:00 a 15:00 hodinou. Bábätká a malé deti nevystavujte  priamemu slnečnému žiareniu.

 

Hlavné zložky:

Rakytníkový olej, panenský kokosový olej, bambucké maslo, mandľový olej, sezamový olej, vitamín E, oxid zinočnatý