Waterwipes 100% BIO odbúrateľné vlhčené obrúsky 4 x 60 ks

Výrobca/Značka: WaterWipes

Výrobok je vhodný pre: Bábätká do 1 roku Batoľatá od 1 do 3 rokov Deti od 3 do 6 rokov Deti od 6 rokov Dospelých Tehotné ženy Dojčiace matky Ženy počas menopauzy
BIO vlhčené detské utierky s najčistejším zložením na svete.

  13.95€ -22% 10.95 €

Na sklade
kus

Popis produktu

 

WaterWipes vlhčené detské utierky s najčistejším zložením na svete.

Prinášajú 100% prírodnú starostlivosť bez akýchkoľvek chemikálií

Obsahujú iba dve prírodné ingrediencie: 99,9% vody a 0,1% ovocného extraktu z grapefruitových jadier.

Najčistejšie a najbezpečnejšie vlhčené obrúsky na svete na starostlivosť a čistenie jemnej pokožky novorodencov a detí.

 

Výťažok z grapefruitových jadierok je prírodný a úplne bezpečný konzervačný prostriedok, ktorý pomáha dlhodobo chrániť čerstvosť utierok. Okrem toho je jemný kondicionér na pokožku, ktorý pomáha udržiavať jej celistvosť a zmierňuje akékoľvek zápalové reakcie na pokožke.

Tekutý ovocný extrakt použitý vo WaterWipes sa získava z jadierok, dužiny a bielych membrán grapefruitu a má prirodzené antimikrobiálne účinky, ktoré pomáhajú udržiavať obrúsky svieži aj po otvorení balenia a zároveň pokožku jemne čistí a zachovávajú jej optimálnu rovnováhu.

 

WaterWipes sú vlhčené obrúsky špeciálne navrhnuté pre potreby detskej pokožky, ktorá je náchylná na podráždenie a vyžaduje si jedinečnú starostlivosť. Sú vhodné od narodenia, a sú klinickými štúdiami a odborníkmi potvrdené ako vhodné aj pre predčasne narodené deti.

Neobsahujú alkohol, mydlo, parfumáciu, čím znižujú riziko vysušenia jemnej a citlivej detskej pokožky a potenciálny rozvoj kontaktnej dermatitídy.

 

WaterWipes obrúsky sú BIO - bez plastov a 100 % biologicky odbúrateľné. Sú vyrobené zo 100% viskózy – trvalo udržateľného, obnoviteľného, biologicky odbúrateľného materiálu na rastlinnej báze, ktorý neobsahuje žiadne plasty a v prírode sa časom rozloží. Nový obal obsahuje o 7 % menej obalovej fólie, teda o 7 % menej záťaže na životné prostredie.

 

Vďaka týmto novým 100% biologicky odbúrateľným utierkam si už rodičia nemusia vyberať medzi tým, čo je najlepšie pre pokožku dieťaťa, a tým, čo je lepšie pre našu planétu. Obrúsky sa biologicky rozložia do 12 týždňov.

 

Vlastnosti:

 • Najčistejšie vlhčené obrúsky na svete.
 • Hodvábne jemné a čisté – bez obsahu plastov, alkoholu, parfumov, mydla, chemických konzervantov.
 • Sú dermatologicky testované.
 • Obrúsky môžu byť používané už od prvého dňa po narodení, a sú vhodné pre citlivú pokožku novorodencov, ekzematickú pokožku, i pre tú najjemnejšiu pokožku predčasne narodených detí.
 • WaterWipes obrúsky sú BIO - bez plastov a 100 % biologicky odbúrateľné.
 • WaterWipes utierky sú vždy s Vami, kdekoľvek ich potrebujete: pri posúvaní, so spoločným jedlom, na detskom ihrisku, pri nákupe, pri každej prechádzke.
 • 4 x 60 ks ekologických utierok v balení.

 

Sú jedinečné detské čistiace obrúsky vyrobené patentovanou technológiou Írskeho výrobcu Irish Breeze Limited.

WaterWipes obrúsky sú preferovanými u mnohých novorodeneckých jednotiek intenzívnej starostlivosti a ako jediné cenené a ocenené aj týmito globálnymi organizáciami:

 • Allergy UK (Neobsahujú žiadne chemikálie, preto sú to jediné detské vlhčené obrúsky, ktoré schválila aj britská organizácia Allergy UK.)
 • National Eczema Association of America (NEA)
 • Francúzskou Asociáciou Prevencie Alergií (French Association for the Prevention of Allergies)
 • Eczema Association of Australasia (EAA)
 • Deutsche Haut- und Allergiehilfe
 • Skin Health Alliance
 • The Vegan Society

 

Použitie:

Odlepte fóliu chrániacu výrobok. Vytiahnite utierku cez otvor. Otvor zalepte páskou, aby utierky nestratili vlhkosť. 

Odporúčame, aby ste svoje balenie WaterWipes, uchovávali hore dnom až do otvorenia.

Spotrebujte do 4 týždňov od otvorenia a po každom použití balenie starostlivo uzatvorte.

 

Skladovanie:

Utierky skladujte v pôvodnom obale na chladnom a suchom mieste hore dnom.

Utierky sú hojne nasiaknuté vodou, ktorá sa môže zhromažďovať na spodnej strane balenia. Z tohto dôvodu je najlepšie pred otvorením utierky obrátiť hore nohami a pred použitím ich dôkladne pretrepať. Ak sa po dlhom používaní zdá, že vrchná vrstva trochu vyschla, stačí stlačiť uzavretý obal niekoľkokrát, aby sa voda znova rozdelila na všetky vrstvy produktu. 

 

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Aby ste zabránili prehltnutiu vreckovky dieťaťom, uchovávajte ju v uzavretej nádobe mimo dosahu dieťaťa. 

Nesplachujte do záchodu. Utierky sú biologicky odbúrateľné a rozložia sa do 12 týždňov (12 týždňov rozkladu za priemyselných podmienok kompostovania podľa EN13432).

 

Zloženie (INCI):

Water (voda) 99,9% a extrakt zo semien Citrus Grandis (grapefruit)*

*Obsahuje 0,001% benzalkóniumchloridu.