Vševediaci balík pre deti

Výrobca/Značka: Panarom

Výrobok je vhodný pre: Deti od 3 do 6 rokov Deti od 6 rokov Dospelých Tehotné ženy Dojčiace matky Ženy počas menopauzy Batoľatá od 1 do 3 rokov
Balenie obsahuje výrobky, ktoré posilňujú a chránia imunitu detí.

  34.90 €

Na sklade do 2-5 pracovných dní.
kus

Popis produktu

 

Balenie obsahuje výrobky, ktoré posilňujú a chránia imunitu detí.

Podporte organizmus Vašich najmilších pomocou 100% čistých a prírodných éterických olejov! Balenie obsahuje:

 

Vševediaci

Táto zmes esenciálnych olejov sa odporúča pre tých, ktorí chcú okolo seba vyčariť svieži priestor, čo zaisťuje koncentráciu pri učení aj pri práci.

Táto synergia bola stvorená pre deti, najmä pre školákov. Panarom chcel vytvoriť takú kompozíciu esenciálnych olejov, ktorú budú ľudia zbožňovať (rodičia, učitelia a deti) a radi ju privítajú v ktorejkoľvek triede. Zázrak, ktorý posilňuje našich najmilších, pomáha im zdravo rásť, osviežuje priestor a zastavuje šírenie infekcií.

Základom tejto synergie je sicílsky citrón, ktorý vytvára sviežu atmosféru a poskytuje ochranu pred všetkými patogénmiRozmarín posilňuje pamäť našich drobcov a pomáha pri učení. Eukalyptus radiata robí naše deti otvorenými a zvedavými. Bobkový list (vavrín) robí naše ratolesti statočnými a lepšími rečníkmi, lebo uľahčuje komunikáciu. Obsahuje kanadskú borovicu, ktorá zvyšuje sebavedomie a pomáha pri akejkoľvek zmene, dodáva silu a pomáha prekonať ťažkosti v živote. Táto zmes silíc vytvára mier a harmóniu, lebo je v nej zahrnutá aj levanduľa lekárskaEnergia múdrosti sa do nej vnáša éterickým olejom z bieleho lotosu a damaská ruža dodá energiu lásky do každej fľaštičky.

Použitie: Začiatkom dňa nakvapkajte 1-2 kvapky do detských dlaní a predtým, ako deti olej ovoňajú, nech nahlas hovoria: „Som statočný, verím si, milujem sám seba.“  Potom nechajte deti vdýchnuť vôňu pomaly a zhlboka. Tento postup opakujte každý deň počas jedného týždňa. S týmto malým rituálom naprogramujeme túto vôňu a po určitej dobe, keď naše dieťa pocíti túto vôňu, objavia sa v ňom tieto pocity.

Synergiu je možné použiť v difuzéri doma alebo v triede. V závislosti od veľkosti priestoru kvapnite 5-10 kvapiek do difuzéra. 

Hlavné zložky: Citrus limonum (citrón), Citrus sinensis (pomaranč), Eucalyptus radiata, Lavandula angustifolia (levanduľa lekárska), Laurus nobilis (bobkový list), Tsuga canadensis (jedľa kanadská), Rosa damascena (bulharská ruža/damaská ruža), Rosmarinus officinalis ct2 (rozmarín ct cineol), Nelumbo nucifera (lotos) absolút

Kontraindikácie: Nepoužívať počas prvých troch mesiacov tehotenstva!

 

Leov čarovný olej (Masážny olej na posilnenie imunity aj duše detí)

Masážny olej na posilňovanie imunity aj duše pre deti od pol roka. Podporuje imunitný systém, chráni Vaše dieťa a jeho nádherná vôňou vyvolá pozitívne pocity. 

Odporúčame použitie v takých prípadoch, keď sa dieťa dostane do spoločnosti a je potrebné ochrániť jeho imunitu, povzbudiť ju alebo len ju ochrániť.

Masážny olej s jedinečnými rastlinnými zložkami a za studena lisovanými olejmi stimuluje kožné bunky, chráni pokožku a prispieva k optimálnej funkcii kožných funkcií. Koža úzko súvisí s imunitným systémom a často môže naznačovať jeho neobvyklú, zníženú funkciu.

Jeho použitie sa odporúča od 6. mesiaca veku dieťaťa!

Použitie: Raz denne (ráno) natrite 3-5 kvapiek oleja na hrudník a oblasť chrbta a jemne vmasírujte do pokožky dieťaťa. Toto opakuje po dobu 5 dní, potom si nechajte 2 dni prestávku.

Hlavné zložky: Olej z marhuľových jadier, jojobový olej, esenciálne oleje: Bergamot, Myrha, Ružové drevo, Santalové drevo (Biely santal), Eucalyptus radiata, Rímska kamilka

Upozornenie: Použitie sa neodporúča v prípade individuálnej precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek. Skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote neprevyšujúcej 25 °C. Po otvorení spotrebujte do pol roka.

 

Dezinfekčný sprej na ruky s čajovníkom

Sprej na ruky s prírodným esenciálnym olejom z čajovníka je vynikajúci na dezinfekciu a osvieženie pokožky ruky. Zanechá Vaše ruky čisté a hydratované, bez vysušenia pokožky. 

Majte ho vždy vo vrecku alebo vo svojej kabelke!

Použitie: Po umytí rúk nastriekajte a rozotriete 2-4 dávky (2 až 4-krát stlačíte dávkovač) na celú oblasť ruky a vtriete ju do pokožky. Čajovník* je baktericídny, fungicídny, antivírusový, paraziticídny éterický olej. Vďaka svojmu všeobecnému čistiacemu účinku má mnohostranné použitie.  *Jeho použitie a účinok sú založené na dlhodobom používaní.

Zloženie (INCI): Alcohol, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Eucalyptus Radiata Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Linalool, Limonene, Eugenol, Citral, Geraniol

Kontraindikácie: Použitie pre deti do 3 rokov sa neodporúča!

 

+ Panarom taška, ktorá sa dá vyfarbiť!