Krém na menopauzu

Výrobca/Značka: Wise Tree Naturals

Výrobok je vhodný pre: Ženy počas menopauzy
Krém na zabránenie nepohodlia spôsobeného nedostatkom estrogénu.

100ml  15.90 €

Na sklade do 2-5 pracovných dní.
kus

Popis produktu

 

Premohla Vás menopauza?  Trápia Vás menopauzálne návaly tepla? Neustále Vás zachvacuje  teplo? Nočný spánok je dlhá nočná mora? - Je načase to ukončiť pomocou Krému na menopauzu!

Nie je vždy ľahké zažiť zmenu, preto niekedy malá pomoc príde vhod. Nový bylinný krém firmy WTN s vitamínmi, minerálnymi a zdraviu prospešnými zložkami je vyrobený jedinečnou fytomatrix technológiou na zabránenie návalov tepla a nepohodlia spôsobeného nedostatkom estrogénu.

Ploštičník strapcovitý (Actaea racemosa) má zaujímavé pomenovanie, ale jeho účinok je jedinečný pri znižovaní návalov tepla. Jeho použitie siaha 60 rokov naspäť, keď sa objavil prvý terapeutický extrakt špeciálne navrhnutý na zmiernenie príznakov menopauzy. Preto sa stal hlavnou zložkou nášho krému špeciálny extrakt z ploštičníka strapcového.

Inozín je neoddeliteľnou súčasťou krému, ktorý zlepšuje výdrž a silu. Podporuje efektívne vykonávanie fyzickej aktivity rovnako, ako to robí aj horčík-malát.

Forma malát pomáha udržiavať procesy výroby energie, a preto je obzvlášť vhodný na udržanie energie.

Vitamín B6 môže pomôcť so spokojným spánkom, udržiavať mentálnu vitalitu, zachovať duševnú pohodu a pokoj  a tiež mať pod kontrolou zápalové procesy.

Gama-oryzanol je v Európe menej známy, ale v Japonsku sa používa už desaťročia.

Pozitívne účinky jeho komponentov na zdravie sú dodnes predmetom výskumov.  

V ryžovom oleji sa nachádza Gama-oryzanol, ktorému sa pripisujú protizápalové účinky, znižuje hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi. Okrem toho má silné antioxidačné vlastnosti.

V kréme nachádzajúca sa kyselina alfa-lipoová má antioxidačné vlastnosti a vynikajúco chráni bunky.

 

Čo je to AMINOSORPČNÁ TECHNOLÓGIA?

Čím účinnejšie prenikajú účinné látky do pokožky, tým lepšie plní krém svoju funkciu.

Aminosorpčná technológia vyvinutá spoločnosťou Wise Tree Naturals je proces založený na prírodných aminokyselinách, ktorý posúva prienik účinných látok do pokožky na novú úroveň. Tým sa zvyšuje účinnosť výrobku.

Vhodný pomer a koncentrácia aminokyselín  a špeciálna technológia výroby v prípade krémov vyrobených pomocou tejto technológie zabezpečuje vysoké, nadpriemerné vstrebávanie.

 

Čo je to FITOMATRIX?

Sme presvedčení, že za slovom „vitamín“ skrýva oveľa viac, než synteticky vyrobená molekula. Vďaka svojej biologickej komplexnosti je skutočne účinný, ak sú prítomné všetky zložky vitamínového komplexu.

Preto považujeme za dôležité, aby aj pri synteticky vyrábaných vitamínoch bol základ, ktorý vie znásobiť účinnosť a stabilizovať účinnú zložku.

Táto technológia je používaná preto, aby sa posilnili účinky vitamínu B6 nachádzajúceho sa v kréme a aby sa krém  stal naozaj efektívnym.

Príčina návalov tepla nie je úplne známa, pravdepodobne je v organizme súčasne prítomná nerovnováha viacerých faktorov, preto je dôležité použiť kombinovanú silu viacerých účinných látok.

 

Použitie: Odporúčania pre použitie:

Odporúčaná denná dávka je jedno úplne stlačenie pumpy (t.j. jedna dávka krému denne).

Natrite krém na predlaktie, vnútro ramien alebo vnútro stehien, alebo na spodnú časť brucha, kde je tenšia koža, aby sa účinné látky najľahšie absorbovali a dosiahli pozitívne účinky.

Krém môžete použiť kedykoľvek počas dňa, ak sú návaly tepla cez deň, odporúčame ho použiť v ranných hodinách.

Pred použitím dôkladne očistite pokožku, aby zvyšky telového krému alebo olejov nezabraňovali absorpcii krému.

Ak je to možné, používajte ho po sprchovaní, pretože póry sú pod vplyvom horúcej vody otvorené, a tak účinné látky majú lepší prístup  k hlbším vrstvám pokožky.

 

Upozornennie:

Neprekračujte odporúčané denné množstvo.

Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Nepoužívajte krém, ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú jeho zložku. Ak pociťujete alergické príznaky: svrbenie, vyhádzanie alebo zčervenanie pokožky, treba krém zmyť  vlažnou vodou s použitím mydla.

Pri používaní sa vyhnúť zaneseniu výrobku do očí a slizníc. Dôkladne si umyte ruky po použití krému.

 

Zloženie (INCI):

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cera Alba, Inosine, Magnolia Officinalis Bark Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Magnesium Malate, Thioctic Acid, Glyceryl Caprylate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Gamma Oryzanol, Trimethylglycine, L-Serine, Tocopherol,L-Glycine, Cymbopogon Citratus Oil, L-Lysine, Citrus Aurantum Dulcis Oil,Pyridoxal-5'-phosphate, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, L-Alanine, L-Proline,L-Glutamic Acid, L-Arginine, L-Threonine, Xanthan Gum, Cinnamomum Cassia LeafOil, Sodium Phytate, Benzyl Benzoate*, Citral*, Citronellol*, Eugenol*

*zložky prírodných esenciálných olejov

 

Krajina pôvodu: Maďarsko