Deodorant proti nadmernému poteniu

Výrobca/Značka: Wise Tree Naturals

Výrobok je vhodný pre: Tehotné ženy Dojčiace matky Ženy počas menopauzy
Deodorant proti nadmernému poteniu bez obsahu hliníka.

100ml  4.90 €

Na sklade do 2-5 pracovných dní.
kus

Popis produktu

 

Je dôležité, aby ste vedeli, že potenie je prirodzený a zdravý proces. Najväčším problémom je to, ako tento nepríjemný pach neutralizovať. Klasické deodoranty dosť primitívne riešia prevenciu proti poteniu, pretože upchávajú detoxikačné žľazy v podpazuší. Tieto deodoranty obsahujú rôzne chemikálie, ako napríklad zlúčeniny hliníka, ktoré sa dostávajú na Vašu pokožku, a tak zabraňujú prirodzenej detoxikácii Vášho organizmu. Tieto dôležité žľazy sa v podstate stanú nefunkčnými, a tak väčšinu toxínov nie je schopné Vaše telo vylúčiť, čo môže neskôr spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Wise Tree Naturals predstavuje svoj najznámejší a najobľúbenejší deodorant, ktorý svoju efektivitu preukázal už počas mnohých rokov. Tento prírodný deodorant sa stal obľúbeným u mnohých žien a mužov.

Aj Vy patríte do skupiny, ktorí sa neprestajne a nadmierne potia? WTN deodorant proti nadmernému poteniu bez obsahu hliníka je efektívne riešenie aj pre Vás! Obsahuje výťažky z byliniek a esenciálnych olejov, ktoré zabránia poteniu, eliminujú nepríjemné pachy a zároveň sa postarajú o Vašu pokožku.

 

Účinky WTN deodorantu bez obsahu hliníka na citlivú pokožku sú podložené spätnou väzbou zákazníkov, je dokázané, že deodorant:

  • sťahuje, ale neupcháva póry a zároveň zmierňuje potenie,
  • eliminuje nepríjemné pachy
  • pomocou bylinných výťažkov tlmí mieru potenia,
  • dezinfikuje a zabraňuje šíreniu baktérii,
  • regeneruje a vyživuje pokožku.

 

Tento prírodný deodorant sa výborne používa aj pri nasledovných situáciách: 

  • nastriekaním na oblečenie neutralizuje zápachy z oblečenia, napr. cigaretový dym, zápachy po cvičení alebo zápach z jedál v oblečení,
  • je možné ho použiť aj na spotené nohy a ich starostlivosť,
  • má silné dezinfekčné účinky, preto je možné ho použiť aj na dezinfekciu pokožky, ktorá je silne postihnutá akné,
  • vynikajúco eliminuje už aj vzniknutý pot (napr. po cvičení), preto je možné ho použiť aj pri nadmernom potení,
  • nezanecháva žiadne fľaky/škvrny na oblečení.

 

Ak prvýkrát používate PRÍRODNÝ DEODORANT BEZ OBSAHU HLINÍKA, je dôležité aby ste vedeli:

Konečne ste sa zbavili syntetických a jedovatých deodorantov a Váš organizmus si môže vydýchnuť. Nečudujte sa, ak sa upchané žľazy pustia do intenzívnej detoxikácie. Jej príznaky môžu byť: svrbenie, nepríjemný pach, jemné dráždenie pokožky alebo menšie fľaky. Toto je všetko prirodzený proces. Po niekoľkých dňoch sa nepriaznivé dôsledky rozplynú a Váš organizmus bude znova zdravo a harmonicky fungovať.

 

Zloženie (INCI):

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Tocopheryl Acetate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Chamomilla Recutica Extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Salvia Officinalis Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, D- Limonene, Eugenol

 

Krajina pôvodu: Maďarsko