Balík Ochrana

Výrobca/Značka: Panarom

Výrobok je vhodný pre: Deti od 6 rokov Dospelých Ženy počas menopauzy
Obsahuje výrobky, ktoré posilňujú imunitu a majú antivírusový účinok.

  34.90 €

Na sklade do 2-5 pracovných dní.
kus

Popis produktu

 

Balenie obsahuje najlepšie výrobky a synergické zmesi esenciálnych olejov, ktoré posilňujú imunitu a majú antivírusový účinok, vďaka ktorým sa môžete účinne chrániť počas jesene a zimy.

Podporte svoj organizmus pomocou 100% čistých a prírodných éterických olejov! Balenie obsahuje:

 

Imunarom

Táto kombinácia esenciálnych olejov posilňuje imunitný systém, má antiseptické účinky.

Používa sa na posilnenie imunitného systému, na rozptyľovanie v aromadifuzéroch, na čistenie vzduchu alebo v saune.

Obsahuje Cistus ladanifer, ktorý otepľuje dušujuhoamerická žltá borovica zmierňuje kŕče a Niauli uvoľňuje dušu. Táto úžasná vôňa posilňuje a dodá Vášmu domovu sviežu atmosféru. Borovica lesná (Pinus sylvestris), gáfrovník lekársky ct cineol (Cinnamomum camphora ct cinéole), Niaouli (Melaleuca quinquenvervia ct cinéole) patria medzi éterické oleje s najsilnejším antivírusovým účinkom, pomáhajú pri rozpúšťaní a uvoľňovaní hlienov. Silica americkej borovice (Pinus ponderosa) zmierňuje kŕče, čistí pľúca a zlepšuje ich vitalitu. Okrem toho obsahuje aj populárny čajovníkový éterický olej (Melaleuca alternifolia), ktorý má antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové a dezinfekčné účinky.

Môže sa používať aj v detskej izbe od 6. mesiaca.

Použitie: Nakvapkajte 5-10 kvapiek do difuzéra (rozprašovača) v závislosti od veľkosti miestnosti.

Hlavné zložky: Citrus sinensis (citrón), Eucalyptus radiata, Melaleuca alternifolia (čajovník), Pinus sylvestris (borovica lesná), Pinus pinaster, Cinnamosma fragrans, Cinnamomum camphora ct cinéole, Melaleuca quinquenervia (Niaouli), Pinus ponderosa (americká borovica), Cistus ladaniferus (Cistus ladanifer)

O použití esenciálnych olejov sa poraďte s certifikovaným aromaterapeutom!

Kontraindikácie: Nepoužívať počas prvých troch mesiacov tehotenstva a do 6 mesiacov veku dieťaťa!

 

Balance (Balzam zdravia)

Masážny olej s jedinečnými rastlinnými zložkami a za studena lisovanými olejmi stimuluje kožné bunky, chráni pokožku a prispieva k optimálnej funkcii kožných funkcií.

Obsahuje esenciálne oleje, ktoré podľa ľudových skúseností účinne pomáhajú predchádzať chorobám a podporujú imunitný systém.

Odporúčané pre deti od 6 rokov!

Použitie: Po kúpaní opatrne vmasírujte olej do mokrej pokožky, hlavne na hruď a hornú časť chrbta.

Na prevenciu rozotrite 8 kvapiek raz denne pozdĺž chrbtice, na oblasť chrbta a na hrudník. V prípade choroby použite 8 kvapiek 2 x denne.

Hlavné zložky: Sezamový olej, ľubovníkový olej, esenciálne oleje: Škorica cejlónska, Klinček, Eucalyptus radiata (Eukalyptus s úzkymi listami), Niaouli, Šalvia lekárska, Citrón, Pačuli

Kontraindikácie: Nepoužívať počas tehotenstva, kojenia a u detí do 6 rokov.

Masážny olej je svetlocitlivý, preto treba takto ošetrenú pokožku chrániť pred UV žiarením (slnečné lúče, solárium) minimálne 8 hodín po použití.

 

Dezinfekčný sprej na ruky s čajovníkom

Sprej na ruky s prírodným esenciálnym olejom z čajovníka je vynikajúci na dezinfekciu a osvieženie pokožky ruky. Zanechá Vaše ruky čisté a hydratované, bez vysušenia pokožky.

Majte ho vždy vo vrecku alebo vo svojej kabelke!

Použitie: Po umytí rúk nastriekajte a rozotriete 2-4 dávky (2 až 4-krát stlačíte dávkovač) na celú oblasť ruky a vtriete ju do pokožky. Čajovník* je baktericídny, fungicídny, antivírusový, paraziticídny éterický olej. Vďaka svojmu všeobecnému čistiacemu účinku má mnohostranné použitie. *Jeho použitie a účinok sú založené na dlhodobom používaní.

Zloženie (INCI): Alcohol, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Eucalyptus Radiata Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Linalool, Limonene, Eugenol, Citral, Geraniol

Kontraindikácie: Použitie pre deti do 3 rokov sa neodporúča!

 

Čajovníkový krém na ruky

Čajovníkový krém na ruky je vyrobený z extra panenského olivového oleja, kakaového masla a kokosového oleja špeciálne pre bohatú starostlivosť o veľmi suchú pokožku.

Éterický olej z levandule lekárskej jemne a účinne upokojuje pokožku. Esenciálny olej z čajovníka vďaka účinným zložkám znamená aktívnu regeneráciu a sviežosť pre pokožku rúk.

Jeho použitie sa odporúča sa od 6. mesiaca veku.

 

+ DARČEK Panarom taštička